„Fotografia to moja ogromna pasja.”

Dawid Różycki

Największą miłością jest moja rodzina. Mam wspaniałą żonę Weronikę, która mnie wspiera i pomaga w postprodukcji. To ona szuka na zdjęciach tego, co tylko kobiece oko jest w stanie dostrzec. Mamy dwie piękne córki Karolinę i Laurę, które zawładnęły naszym życiem. Często żartuję, że jestem największym fanem tego co robią i jakie są.

Fotografuję głównie śluby, sesje narzeczeńskie i rodzinne. Dzięki rodzinie stałem się bardziej wrażliwy i to staram się przekazać na swoich zdjęciach. Moja przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2006 roku kiedy  kolega poprosił mnie, czy nie zrobiłbym mu kilka zdjęć na ślubie i stało się… Od razu zakochałem się w fotografii ślubnej. Uwielbiam fotografować ludzi i ich emocje.  Na co dzień można mnie spotkać w moim studio  fotografii  w Łużnej – miejscowości, w której mieszkam. Aparat towarzyszy mi codziennie w pracy jak i po. Często sięgam po aparaty analogowe i to nimi fotografuję nasze życie rodzinne.

Dzięki swojej pasji- fotografii poznałem i poznaje masę wspaniałych par i ich historii. Podczas dnia ślubu staram się być gdzieś w cieniu wydarzeń, a gdy jest taka potrzeba potrafię rozweselić najbardziej zestresowana parę.